VOCA PEOPLE - SLOVAKIA

Fantastické vokálne zoskupenie VOCA PEOPLE oznamuje ich jedinečný koncert v Bratislave

Teatrálna šou VOCA PEOPLE navštívi Bratislavu 5.novembra 2014 v Incheba Expo Aréne.

The Voca People je celosvetovo preslávené vokálne divadelné predstavenie kombinujúce úžasný A-cappella spev s moderným umením beat-box, ktorý napodobňuje zvuky orchestrálnych hudobných nástrojov ako sú bubny, trúbky, gitary a ďalšie bez použitia akéhokoľvek hudobného nástroja. Toto predstavenie je nezabudnuteľným zážitok, plným hudobnej dokonalosti v kombinácii s množstvom humoru.

Príbeh je jednoduchý. Kozmická loď s posádkou VOCA PEOPLE havaruje na neznámej planéte zvanej Zem a posádka s hrôzou a smútkom zistí, že ich drahocenná nabíjačka na raketu, ktorou nie je nič iné ako Hudobná energia – je úplne vybitá. Pomaly, postupom času, VOCA PEOPLE spoznávajú pozemšťanov, učia sa zvyky a hudbu planéty Zem a s pomocou publika, hudobne nabijú ich jedinečnú kozmickú loď.

Slideshow Image 1

VOCA PEOPLE prinášajú na pódium nové hudobné aranžmány a unikátne stvárnenie viac ako sedemdesiatich notoricky známych hitov, piesní, či melódií z rôznych období a najrozmanitejších hudobných žánrov.

VOCA PEOPLE, to sú ôsmi talentovaní hudobníci z vesmíru; tri mimozemšťanky s tými najlepšími ženskými hlasmi (altom, mezzosopránom a soprán) a dvaja mimozemskí speváci, tenor, barytón a bas. A na dôvažok k tomu ešte dvaja tzv. Beat box mimozemšťania, ktorí produkujú mimoriadne “neľudské” zvuky.

Toto predstavenie zožalo za krátky čas obrovský úspech a získalo neuveriteľnú reputáciu. Za menej ako rok mali viac ako pätnásť miliónov zhliadnutí ich hitov na stránke youtube.com a absolvovali vypredané koncertné túry v Európe a Južnej Amerike.

Citácie z recenzií:

"Megagalaktické superstars.... aby ste uverili, musíte ich vidieť naživo“
CBS early news, USA

“JEDNODUCHO ÚŽASNÉ! KNOKAUT! Z predstavenia odchádzate s pocitom úplného pobavenia.“
The New York Times

“PÔSOBIVÉ! Plné slávnych melódií od Mozarta až po Michaela Jacksona. A harmónia je nadpozemská!”
Time Out New York

“NEMÔŽETE ROBIŤ INÉ AKO ŽASNÚŤ NAD ICH GENIÁLNYM TALENTOM! Je to ako sledovať akrobatov zo Cirque du Soleil.“
Theatermania, New York

"Títo mimozemšťania majú zlato v hrdle."
Le Parisien, France

"…opakované standing ovations pre oslnivé zoskupenie Voca People, majstrov hlasu a beat-boxu"
LA LIBRE BELGIQUE, Belgium

"…hudobná explózia poháňaná a capella štýlom a zároveň šou nasýtená humorom.“
24 HEURES, Switzerland

„Dych berúca šou, pútavá a inovatívna, nesmiete si ju skrátka nechať ujsť...“
Ticinonews, Switzerland

“Okrem skvelých hereckých výkonov a komediálnych schopností hlavne mimoriadne spevácke výkony!” “Táto šou láme všetky bariéry a prekračuje kultúry, je to zábavné, skvelé, fenomenálne! Nenechajte si to ujsť!“
THE COMENTATOR